Gruntowne doradztwo
gruntowe

Grunty, działki, ziemia rolna, nie mają przede mną tajemnic. Gołym okiem widzę ich potencjał. Wiem jak zwiększyć wartość nieruchomości, uniknąć straty i zabezpieczyć się przed opłatami, które mogą pojawić się znienacka. Wykonuję własne analizy prawne. Korzystam z autorskich narzędzi, którymi automatyzuję część zadań. Są to np. checklisty. Dzięki wypunktowaniu wszystkich koniecznych czynności, nie muszę za każdym razem planować procesu od zera. Pomagają mi wykonywać pracę niezwykle skrupulatnie i sprawnie. Jeśli szukasz najlepszego specjalisty od gruntów, dobrze trafiłeś.

arrow

O mnie

Skupiłem się na rynku nieruchomości gruntowych, bo zauważyłem, że brakuje profesjonalnej i kompleksowej obsługi związanej z pośrednictwem, doradztwem oraz obsługą Klientów kupujących i sprzedających grunty.

Szybko okazało się, że miałem rację, bo zaczęły do mnie spływać prośby o szkolenia i prelekcje o praktycznych aspektach niuansów obrotu gruntami.
Obecnie szkolę biura nieruchomości, inwestorów i deweloperów. Na rynku jest wiele nowych firm zajmujących się budową komercyjną, ale moimi Klientami są również doświadczeni deweloperzy. Wynika, to z…. Jeśli Ty lub Twoja firma potrzebujecie szkolenia z obrotu ziemią, napisz do mnie. Uzgodnimy dogodny termin.

Dowiedz się więcej

Mówią o mnie, że jestem charyzmatyczną osobą

I ja się z tym zgadzam. Myślę, że wynika to z pozytywnego podejścia do życia i wyzwań dnia codziennego. Zawsze towarzyszy mi uśmiech. Ale to naturalne, gdy człowiek robi to na czym się zna i lubi.

Chętnie dzielę się wiedzą

Oprócz szkoleń, które znajdziesz na mojej stronie, wykładam na ASBIRO i występuję na kongresach związanych z branżą nieruchomości.

Chętnie chłonę wiedzę

Jestem licencjonowanym Pośrednikiem Obrotu Nieruchomości. Skończyłem 2 letnie MBA Nieruchomości na ASBIRO, menedżerskie studia podyplomowe dla deweloperów na SGH oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu wiedzy o nieruchomościach gruntowych.

Lubię być najlepszy

Zanim sprzedałem udziały w kilku spółkach działających stricte na rynku nieruchomości gruntowych i zacząłem tworzyć nowe, rozwinąłem najlepsze biuro nieruchomości województwa lubelskiego specjalizujące się w gruntach, według rankingu otodom.

Stawiam na doświadczenie

Przeprowadziłem już tak wiele transakcji, że grunty nie mają przede mną tajemnic. Znam rynek od strony pośrednika, kupującego, sprzedającego i inwestora. Dzięki temu doskonale rozpoznaję potrzeby w każdej z wymienionych grup.

Usługi

Swoje usługi, zarówno jako (wykonawca) i doradca polecam szczególnie osobom i firmom, które chcą sprzedać
lub kupić działkę z przeznaczeniem (mieszkaniowym) oraz komercyjnym pod:

logistykę

magazyny
i hale

biura

zabudowa
mieszkaniowa

OZE

grunty rolne

tereny pod OZE

Moje liczby

12

lat zajmuję się rynkami nieruchomości

5

lat jestem wykładowcą Asbiro

100

dokonanych przeze mnie transakcji

400

złożonych wniosków

o decyzje o warunkach
zabudowy

Kompetencje

Licencjonowany Pośrednik Obrotu Nieruchomości

Możesz czuć się ze mną bezpieczny. Licencja jest dla mnie jak świadectwo wiarygodności i profesjonalizmu. Nie dostaję się jej od tak. Trzeba na nią zasłużyć.

Absolwent SGH - menedżerskie studia podyplomowe dla deweloperów

Wykłady na ASBIRO prowadzą sami praktycy. Ich doświadczenie skróciło mi naukę o lata… świetlne. Ich wiedza chroni mnie i moich klientów przed błędami, których da się uniknąć, bo teraz wiem gdzie czyhają. A teraz sam też stałem się wykładowcą.

Absolwent ASBIRO - 2 letnie MBA Nieruchomości

Wykłady na ASBIRO prowadzą sami praktycy. Ich doświadczenie skróciło mi naukę o lata… świetlne. Ich wiedza chroni mnie i moich klientów przed błędami, których da się uniknąć, bo teraz wiem gdzie czyhają. A teraz sam też stałem się wykładowcą.

Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu wiedzy o nieruchomościach gruntowych

Jeśli jest coś czego nie wiem o nieruchomościach gruntowych, to się tego dowiem.

Szkolenia

Proponowane programy dotyczące gruntów są elastycznie dopasowane do potrzeb klienta.
Programy są kierowane do biur nieruchomości i inwestorów a początkujący użytkownik może
kierować się kolejnością proponowanych modułów.

Szkolenia obejmują takie obszary jak:

Kluczowe zagadnienia prawne doradztwa gruntowego

Proces pozyskania gruntu

Zaawansowana analiza gruntu

Analiza i wyjaśnienie dokumentów w pracy pośrednika

Sposoby pracy z zagadnieniami administracyjno-prawnymi

Przestawienie korzyści z doradztwa dla stron transakcji gruntowych

Efektywne wykorzystanie czasu i formy organizacji

Geoportale, narzędzia, checklisty

Referencje

W czym mogę
Ci pomóc?

Napisz, krótko w czym rzecz.
Wygodniej będzie dokończyć rozmowę
przez telefon lub na spotkaniu

    Imię


    E-mail


    Numer telefonu

    Twoja wiadomość